امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در زمینه نگهداری بن سای
Brick 
اعلام سوالات در مورد نحوه نگهداری بن سای هایی که دارید و ایجاد بهترین شرایط برای آنها و مسائل مربوطه
پاسخ
سلام خدمت استاد عزیز و عرض ادب من خیلی نگران انارم هستم هنوز برگ باز نکرده و علایم حیات داره من باید چکار کنم نیاز به کود داره ؟اگه داره از چه نوعی باشه بهتر؟من در پشت بام گلخانه دارم اونجا نگه داری میکنم
پاسخ
سلام ایام به کام
شما در کدام شهر ساکن هستین و دما به چه صورتی هست؟
گلخونه ای که دارین دما و رطوبت و نورش به چه میزانیه؟

عکس گیاهتون رو هم همین جا ارسال کنید تا بهتر ببینیم و با خراشیدن پوستش ببینین گیاهتون زنده هست یا نه

اگر به این شکل هست از آمینو اسیدها و ترکیبات آمینویی و جلبک دریایی یا کودهایی مثل هیومیک اسید و یا مگافول استفاده کنید تا گیاه توان بهتری پیدا کنه
وضعیت خاک و ریشه اون هم باید بررسی بشه که مشکلی نداشته باشه و ریشه دچار خفگی نشه
پاسخ
سلام استاد اینجا نمیشه عکس گذاشت؟اگه بشه عکس انارو براتون بفرستم فکر میکنید بهتر نیست؟

چطوری عکس بذارم؟
پاسخ
در همین بخش که متن رو مینویسید و در زیر ادیتور - تقریبا انتهای صفحه جایی هست بعنوان فایل های پیوست
در پیوست تازه عکس مورد نظرتون رو انتخاب کنید و با زدن افزودن پیوست آپلودش کنید

در تصویر زیر که پیوست شده میتونین نحوه انجام رو ببینین :::

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(2017/04/22، 05:17 PM)zeinab_taheri نوشته است: سلام استاد اینجا نمیشه عکس گذاشت؟اگه بشه عکس انارو براتون بفرستم فکر میکنید بهتر نیست؟

چطوری عکس بذارم؟

(2017/04/22، 06:05 PM)zeinab_taheri نوشته است:
(2017/04/22، 05:17 PM)zeinab_taheri نوشته است: سلام استاد اینجا نمیشه عکس گذاشت؟اگه بشه عکس انارو براتون بفرستم فکر میکنید بهتر نیست؟

چطوری عکس بذارم؟

این انارو از خودتون همسرم خریداری کرده ما کرج هستیم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

چطوری عکس بذارم؟

چطوری عکس بذارم؟

این انارو از خودتون همسرم خریداری کرده ما کرج هستیم

البته فکر نکنم از بنده تهیه کرده باشن - چون من اصلا انار نداشتم
حالا... در کل تست کنید ببینیم زنده هست یا نه - بخشی از پوستش رو خراش بدین و سوالاتی که در بخش اول پرسیده ام هم جواب بدین
پاسخ
از اقای صدیقی خریدن.پوسشو خراش دادم سبز هست و کرج هستیم و من گلخونه رو تازه درست کردم هنوز دماسنج ورطوبت سنج نداره

شما عکسو دیدید به ظاهر زنده بود؟چند تا جونه خیلی کوچیک داره .ببخشید من خیلی اذیتتون میکنم
پاسخ
(2017/04/22، 06:53 PM)zeinab_taheri نوشته است: از اقای صدیقی خریدن.پوسشو خراش دادم سبز هست و کرج هستیم و من گلخونه رو تازه درست کردم هنوز دماسنج ورطوبت سنج نداره

شما عکسو دیدید به ظاهر زنده بود؟چند تا جونه خیلی کوچیک داره .ببخشید من خیلی اذیتتون میکنم

داخل عکس خیلی مشخص نیست - اما اگه جوونه داره که مشکلی نیست
با آمینو اسید دادن . گذاشتنش تو هوای باز به امید خدا برگ میده
پاسخ
ممنون از اینکه وقت گذاشتید

سلام استاد محلول هیومیک اسید خریدم هر چند روز یکبار بریزم؟وچقدر بریزم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان