Notice: Undefined variable: type in /home/zahrefzo/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_METROPOLITEN_template_common_header.tpl on line 97 Notice: Undefined variable: type in /home/zahrefzo/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_METROPOLITEN_template_common_header.tpl on line 102Notice: Undefined variable: type in /home/zahrefzo/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_METROPOLITEN_template_common_header.tpl on line 102Notice: Undefined variable: type in /home/zahrefzo/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_METROPOLITEN_template_common_header.tpl on line 102 Notice: Undefined variable: ogmeta in /home/zahrefzo/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_METROPOLITEN_template_common_header.tpl on line 106Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zahrefzo/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_METROPOLITEN_template_common_header.tpl on line 106
برای شروع کلیک کنید
خرید کودها کلاس ها خرید

پشتیبانی آنلاین

جهت مشاوره و خرید آنلاین
کلیک کنید
 

sideblock

آخرین ارسال ها

هرس گل رز

هرس گل رز
 • admin
 • 35 نمایش
 • 0 نظرات

#هرس_گل_رز ⬅️ پاییز و قبل از شروع فصل سرما بهترین زمان برای هرس کردن گلهای رز هست. ✅ از قیچی باغبانی و دستکش استفاده کنید. ⬅️ بوته گل رز را از روی زمین به ارتفاع ۳۰ تا ۳۵ سانتیمتر هرس کنید.سعی کنید به گیاه فرم جامی بدهید.شاخه های بیرونی رو حفظ وشاخه های داخلی وتوی هم رفته رو حذف نمایید, ????مزایای هرس پاییزه گل رز: ✔️ قوی شدن ریشه ✔️ قوی شدن ساقه ✔️ حذف برگهای پیر و خشک   ✔️ افزایش مقاومت بوته در برابر آفات ✔️ حذف نهنج ها و ممانعت از تولید بذر. ????‌ t.me/iranibonsai_ch..

آشنایی با گیاه زامیفولیا

آشنایی با گیاه زامیفولیا
 • admin
 • 905 نمایش
 • 0 نظرات

همه چيز درباره گياه مقاوم، مفید و جذاب ????زامیفولیا یا همان زاموفيليا   گياهي مناسب براي فضاهاي داخلي منزل، محل كار و ... بسيار مقاوم به كم آبي و خشكي، كه هواي اطراف را از آلودگي پاك ميكند و همه از زيبايي آن لذت خواهند برد   نیازها: دما: بهترین دما برای این گیاه مقاوم ۲۲در شب الی ۳۰ درجه در روز میباشد در صورت گرم شدن بیشتر باید با اسپری برگها را آبپاشی کنید آبیاری: تنها دشمن این گل آبیاری زیاد میباشد زیرا این گیاه در ریشه های خود که به صورت ساقه زیرزمینی است آب جمع میکند و آبیاری زیاد باعث پوسیدگی ان می شود .به طور کل هروقت خاک این گل کاملا خشک شد گیاه را دوباره سیرآب کنید در زمستان هم که هفته ای یکبار آب ندهید نور: این گل خب برای رشد مطلوب و شرایط ایده آل به جای روشن نیاز دارد ولی در مکانهای تاریک تر هم قادر..

علت سوختن نوک برگ ها

علت سوختن نوک برگ ها
 • admin
 • 939 نمایش
 • 0 نظرات

علت قهوه ای شدن و سوختن نوک برگها در گیاهان آپارتمانی و حتی بونسای ها   ۱- استفاده زیاد از کودهای شیمیایی : اگر قهوه ای شدن برگ ها در گیاه شما به دلیل استفاده زیاد از کودهای شیمیایی باشد، گیاه را از گلدان خارج کرده و ریشه های آن را تکان بدهید تا خاک اطاف آنها جدا شود. سپس ریشه گیاه را شستشو دهید و خاک گلدان را تعویض کنید و گیاه را دوباره در گلدان قرار دهید. بعد از آن از کودها به مقدار کم تر و رقیق تر استفاده کنید. ۲- هوای گرم و خشک : اگر هوای گرم و خشک باعث قهوه ای شدن برگ ها در گیاه شما شده باشد در این صورت گلدان حاوی گیاه را داخل یک زیر گلدانی بزرگ که حاوی سنگ ریزه و آب است قرار دهیدو یا از دو عدد گلدان داخل هم استفاده کنید و برگ های گیاه را با اسپری خیس نگه دارید. ۳- آبیاری بیش از حد : اگر گیاه بیش از حد آبیاری ..

راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید از سایت
 • admin
 • 1050 نمایش
 • 0 نظرات

با سلام، در ادامه نحوه استفاده از سایت برای خرید اینترنتی محصولات به صورت مصور شرح داده خواهد شد در صورت وجود هرگونه سوال و یا خرید بصورت تلفنی و تلگرامی می توانید بر روی لینک زیر کلیک نموده و با مسئول فروش در تماس باشید مشاوره آنلاین و خرید بعد از ورود به سایت بونسای ایرانی با آدرس : http://iranibonsai.com صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد، بعد از بازدید محصولات می توانید سفارش خود را انتخاب و ثبت نمایید: برای مشاهده بونسای ها وارد اولین منو یعنی بونسای ها شده، می توانید در آن بخش به صورت دسته بندی شده، بونسای های مخصوص فضای داخلی، بونسای های مخصوص فضای خارجی، نارون ها، بونسای های کلکسیونی، اقلام موجود در فروشگاه و در نهایت تمامی محصولات را بصورت یک جا مشاهده و به راحتی انتخاب نمایید در بخش لوازم جانبی: سموم، کودها، مکمل ها و اقلا..

نظرات مشتریان

درختان ایرانی

" سلام - بیشتر از درختچه های ایرانی استفاده کنید که ما بهتر بتونیم نگهداریشون کنیم ... "
رضا

تشکر

" با سلام و تشکر بابت سایت زیبا و کاربردیتون لط فا مباحث آموزشی بیشتری رو در سایت ق ... "
محمد رضا فکوری

نگهداری از بونسای

" من یه بونسای دارم برگهاش ریزش پیدا میکنه - چیکار باید بکنم؟ پاسخ مدیریت: با سل ... "
مریم
کلیه امتیازات این سایت برای موسسه گل و گیاه بونسای ایرانی محفوظ می باشد (علیرضا خورشیدی)
Toilet Cubicles, Bodybuilding Clothing