خرید کودها

درباره ما

با نام خدا

مجموعه بونسای ایرانی

این مجموعه از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تحقیقاتی و پرورش بونسای آغاز نموده و به بررسی شرایط نگهداری درختچه های مینیاتوری در آب و هوای ایران پرداخته است.

همچنین در صدد برآمدیم تا درختچه های مینیاتوری و بونسای هایی را تهیه نماییم که در آب و هوا و شرایط ایران به راحتی قابل رشد و نگهداری باشد و مقاومت خوبی نیز داشته باشند.

بعد از چندین سال تحقیق و توسعه و سعی و خطا ، همچنین کاشت و نگهداری گونه های مختلف، از ابتدای سال 1394 تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و نیز صفحات اجتماعی بونسای ایرانی گرفته و این وب سایت فروشگاهی را راه اندازی نمودیم.

برای تحقق این موضوع اقدام به ثبت و اخذ مجوزهای مربوطه نموده و بخش فروش آنلاین را پیاده سازی نموده ایم.

در نهایت قصد مجموعه بونسای ایرانی تولید و تکثیر درختچه های نوع ایرانی و شناساندن آن در دنیا می باشد، درختچه های زیبایی که گاهی از بونسای های ژاپنی و چینی نیز زیباتر و جذاب تر بوده و همچنین براحتی میتوان از آنها در منزل نگهداری نمود.

برنامه گروه بونسای ایرانی صرفا فروش درختچه ها و بونسای نیست، بلکه قصد در آموزش و مشاوره دادن هموطنان عزیز جهت نگهداری هرچه بهتر از این درختچه ها داشته و در تمام اوقات همراه شما هستیم. در صورت بروز مشکل برای گیاهان شما نیز آنها را تحویل گرفته و درون گلخانه های مخصوص از آنها نگهداری می شود تا مشکل گیاه رفع گردد.

همچنین درصورتی که قصد سفر دارید و میخواهید گیاهان شما تا زمان برگشت کاملا سره حال و سالم بماند می توانید آنها را تحویل بونسای ایرانی داده تا پانسیون شوند و در زمان برگشت به بهترین شکل تحویل شما گردند.

نظرات و پیشنهادها، همچنین انتقادهای سازنده خود را برای ما ارسال نمایید

راه های ارتباطی با بونسای ایرانی :

 

برترین کانال آموزشی گل و گیاه و بونسای (بونسای ایرانی) :  https://telegram.me/iranibonsai_ch

بزرگترین گروه مشاوره ای و آموزشی گل و گیاه و بونسای (بونسای ایرانی) :  https://telegram.me/joinchat/BWw7Ozup19Qvs0I7tjxZxw

 

تماس با مدیریت بونسای ایرانی  (علیرضا خورشیدی) : ۰۹۱۰۲۰۰۴۲۸۲ 

تلگرام : https://telegram.me/iranibonsai

 

پست الکترونیکی : iranibonsai@yahoo.com

مدیریت : info@iranibonsai.com

صفحه اینستاگرام : iranibonsai

 

وایبر - واتزآپ - تلگرام - لاین و ... : با شماره تماس 09102004282

با اسکن کردن بارکد زیر می توانید مشخصات ما را در تلفن خود ثبت نمائید

بارکد مشخصات گلفروشی آنلاین بونسای ایرانی

کلیه امتیازات این سایت برای موسسه گل و گیاه بونسای ایرانی محفوظ می باشد (علیرضا خورشیدی)
Toilet Cubicles, Bodybuilding Clothing