هورمون انفجار و ترمیم ریشه - 50 گرمی
  • هورمون انفجار و ترمیم ریشه - 50 گرمی
  • هورمون انفجار و ترمیم ریشه - 50 گرمی
  • هورمون انفجار و ترمیم ریشه - 50 گرمی
  • هورمون انفجار و ترمیم ریشه - 50 گرمی

هورمون انفجار و ترمیم ریشه - 50 گرمی

12,000تومان

بررسی اجمالی

هورمون و داروی انفجار ریشه و ترمیم ریشه های آسیی دیده گلایرو   نحوه اثر و ویژگیها : این محصول فرمولاسیونی ویژه برای ریشه زایی، توسعه تارهای موئین ریشه و ترمیم ریشه های آسیب ...

هورمون و داروی انفجار ریشه و ترمیم ریشه های آسیی دیده گلایرو

 

نحوه اثر و ویژگیها :

این محصول فرمولاسیونی ویژه برای ریشه زایی، توسعه تارهای موئین ریشه و ترمیم ریشه های آسیب دیده گیاهان و درختان است.
با سه مکانیسم به کمک ریشه گیاه آمده . به شکلی متمایز و ویژه در بهبود ریشه زاییعمل می کند. نخست آنکه نوعی میکروارگانیسم با توانایی بالای تولید هورمون اکسین برای تشدید ریشه زایی در فرمولاسیون محصول قرار دارد که به بلند شدن تارهای ریشه کمک می کند. این میکروارگانیسم ریشه زایی را از طریق هورمون های رشد 15 الی 30 درصد تقویت نموده و افزایش می دهد.
جزء دوم و مهم دیگر اسید آمینه اختصاصی تولید تارهای موئین روی ریشه استکه در فرمولاسیون این محصول بکار گرفته شده است. این اسید آمینه تولید تارهای موئین ریشه را 70 الی 90 درصد نسبت به نمونه های دیگر افزایش می دهد.
جزء مهم و سوم محصول، یون فسفر است. فسفر در ریشه زایی و توسعه ریشه نقش عمده ای دارد. یون فسفر بصورت کلات قابل جذب برای گیاه که منجر به ریشه زایی ویژه می گردد.
در این فرمولاسیون بکار گرفته شده و باکتری همراه نیز آنزیم های لازم برای جذب بهتر آن توسط گیاه را فراهم می نماید. فرمولاسیون انفجاری ریشه این محصول باعث ریشه زایی چشم گیر و ترمیم ریشه های آسیب دیده می گردد و برای همه کشتها توصیه می گردد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی