اطلاعیه‌ی انجمن: بخش عضویت ویژه انجمن (دسترسی به مطالب کامل آموزش بونسای)
با سلام

دوستانی که قصد آموزش از راه دور و یا شرکت در کلاس های اینترنتی آموزشی تولید، نگهداری، درمان و ... بونسای، عضویت در گروه اعضای ویژه بونسای ایرانی در تلگرام برای دریافت مشاوره توسط مهندس خورشیدی ( همچنین استفاده از مزایای باشگاه مشتریان بونسای ایرانی که در پایین صفحه توضیح کامل آن قرار داده شده است) را دارند می بایست در ابتدا وارد لینک زیر شده و در انجمن بونسای ایرانی ثبت نام نمایند :

http://iranibonsai.com/forums/member.php...n=register

بعد از ثبت نام در انجمن، نام کاربری شما فعال شده و در دسته اعضای عادی سایت قرار خواهید گرفت که صرفا امکان مطالعه مطالب عمومی را خواهید داشت.
اما برای استفاده از امکانات باشگاه مشتریان و نیز برای تبدیل عضویت شما به عضویت ویژه می بایست وارد لینک زیر شده و پکیج یک ماهه را تهیه نمایید:

http://iranibonsai.com/forums/zarinpal.php

بلافاصله پس از پرداخت، کاربری شما به عضویت ویژه تغییر پیدا می نماید و می توانید از مزایا و آموزش های قرار گرفته در بخش آموزش آنلاین و خدمات تلگرامی گروه اعضای ویژه استفاده نمایید.
بعد از تهیه پکیج برای دسترسی به گروه اعضای ویژه و مشاوره و آموزش تلگرامی وارد ربات تلگرامی زیر شده و درخواست فعال سازی کاربری تلگرام خود را اعلام نمایید :

https://t.me/iranibonsai_supbot


لینک بخش آموزش های آنلاین بونسای در انجمن :
http://iranibonsai.com/forums/forumdisplay.php?fid=10

------

[تصویر:  bg-club-iranibonsai.jpg]

Heart  مزایای ویژه باشگاه مشتریان بونسای ایرانی :

Idea  استفاده از بخش آموزش های آنلاین، این بخش شامل کلیه مطالبی می باشد که در کلاس های حضوری تدریس می گردد، که تصاویر و کلیپ ها و فایل های مورد نیاز در پیوست قرار داده شده است، همچنین در زیر هر کدام از مطالب می توانید سوالات خود را مطرح نمائید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود. 

هر ماه مطالب آموزشی به روز و کلاس های جدیدی نیز در این بخش قرار خواهد گرفت، از جمله دوره های تخصصی هرس، خاک، جین و شاری و ...

Idea  عضویت خودکار در گروه تلگرامی مخصوص اعضای ویژه، که اعضای این گروه می توانند از مطالب آموزشی روزانه و مشاوره آنلاین بهره مند شوند. (صرفا پاسخ اعضای این گروه توسط اساتید و در اسرع وقت داده خواهد شد، بعد از تهیه پکیج برای دسترسی به گروه اعضای ویژه و مشاوره و آموزش تلگرامی وارد ربات تلگرامی زیر شده و درخواست فعال سازی کاربری تلگرام خود را اعلام نمایید :


https://t.me/iranibonsai_supbot )

Idea  استفاده از مشاوره رایگان تلفنی و پیامکی برای اعضای باشگاه

Idea  تخفیف برای خرید محصولات موجود در سایت بونسای ایرانی  و ارسال رایگان به همراه دریافت امتیاز ویژه در هنگام خرید ( در نهایت صرفا با امتیازهای کسب شده و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از سایت خریدی رایگان داشته باشید )

Idea  حضور در کلاس های آموزشی حضوری با تخفیف های ویژه

Idea  پانسیون گیاهان اعضا در هنگام سفر یا عدم حضور، همچنین درمان گیاهان آسیب دیده ایشان به صورت رایگان

Idea  استفاده از تمامی امکانات و مزایا و جشنواره های متعدد باشگاه مشتریان در سایت بونسای ایرانی


با تشکر - علیرضا خورشیدی
09102004282