سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی بونسای ایرانی:ما متعهد می شویم که حریم شخصی شما را حفظ نماییم و به آن احترام بگذاریم،  با ثبت نام و درج مشخصات خود اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و آدرس ، شماره تماس و… را در اختیار ما قرار می دهید. ما از این اطلاعات صرفا جهت اطلاع رسانی های مربوطه، ثبت سفارش شما و ارسال آن و نیز انجام هماهنگی های مربوطه جهت خدمات رسانی هرچه بهتر استفاده می نماییم.
همچنین از زمان ارسال سفارش شما و تا زمان تحویل و پس از ان همراه شما هستیم تا از صحت کالای خریداری شما تا زمان رسیدن به محل شما اطمینان حاصل نموده و رضایت شما را جلب نماییم. شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما محفوظ خواهد بود.
اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
بونسای ایرانی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

با تشکر - مدیریت سایت بونسای ایرانی
علیرضا خورشیدی

09102004282