با نام و یاد خدا

مجموعه آموزشی و فروشگاهی بونسای ایرانی


موسسه بونسای ایرانی از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تحقیقاتی و پرورش بونسای آغاز نموده و به بررسی شرایط نگهداری درختچه های مینیاتوری در آب و هوای ایران پرداخته است.

بعد از تحقیقات، در صدد برآمدیم تا درختچه های مینیاتوری و بونسای هائی تهیه نماییم که در آب و هوا و شرایط ایران به راحتی قابل رشد و نگهداری باشد و مقاومت خوبی نیز داشته باشند.

پس از چندین سال تحقیق و بررسی و سعی و خطا ، همچنین کاشت و نگهداری گونه های مختلف، از ابتدای سال 1394 تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و نیز صفحات اجتماعی بونسای ایرانی گرفته و این وب سایت فروشگاهی را راه اندازی نمودیم.

برای تحقق این موضوع اقدام به ثبت و اخذ مجوزهای مربوطه نموده و بخش فروش آنلاین را پیاده سازی نموده ایم. بعد از راه اندازی بخش فروش اینترنتی، انجمنی با نام انجمن آموزشی بونسای ایرانی با آدرس : (http://iranibonsai.com/forums) راه اندازی گردید تا در این تالار مشاوره و آموزش های مربوط به بونسای قرار داده شود . در انجمن آموزشی بونسای ایرانی می توانید علاوه بر آشنایی با انواع گل و گیاه، درختچه های مناسب بونسای و ... با روش های نگهداری و درمان بونسای، نحوه ساخت و تولید بونسای، تکنیک ها و کلیه موارد مربوط به ساخت و نگهداری بونسای نیز آشنا شده و مطالعه نمایید

در نهایت قصد مجموعه بونسای ایرانی تولید و تکثیر درختچه های نوع ایرانی و شناساندن آن در دنیا می باشد، درختچه های متفاوتی که گاهی از بونسای های ژاپنی و چینی نیز زیباتر و جذاب تر بوده و همچنین براحتی میتوان از آنها در شرایط آب و هوایی کشورمان نگهداری نمود.

برنامه گروه بونسای ایرانی صرفا فروش درختچه ها و بونسای نیست، بلکه قصد در آموزش و مشاوره دادن هموطنان عزیز جهت نگهداری هرچه بهتر از این درختچه ها داشته و در تمام اوقات همراه شما هستیم. پیرو این موضوع کلاس ها و کارگاه های آموزش حضوری و اینترنتی در زمینه تولید  نگهداری بونسای در سطح کشور اجرایی شده و علاقه مندان بسیاری از این دوره های آموزشی بونسای بهره مند شده اند.

همچنین در صورت بروز مشکل برای گیاهان شما نیز امکان پانسیون و درمان خواهد بود و درون گلخانه های مخصوص از آنها نگهداری می شود تا مشکل گیاهتان رفع گردد.اگر قصد مسافرت دارید و میخواهید گیاهان شما تا زمان برگشت کاملا صحیح و سالم بماند می توانید آنها را تحویل بونسای ایرانی داده تا پانسیون شوند و در زمان برگشت به بهترین شکل تحویل شما گردند.


نظرات و پیشنهادها، همچنین انتقادهای سازنده خود را برای ما ارسال نمایید

راه های ارتباطی با بونسای ایرانی :

 

برترین کانال آموزشی گل و گیاه و بونسای (بونسای ایرانی) :  https://telegram.me/iranibonsai_ch

بزرگترین گروه مشاوره ای و آموزشی گل و گیاه و بونسای (بونسای ایرانی) :  https://t.me/joinchat/BWw7Ozup19ROuf8lfzFfpQ


مدیریت و موسس بونسای ایرانی  (علیرضا خورشیدی) : ۰۹۱۰۲۰۰۴۲۸۲ 

تلگرام : https://telegram.me/iranibonsai

 

پست الکترونیکی : info@iranibonsai.com

صفحه اینستاگرام : iranibonsai

شماره تماس و تلگرام : 09102004282

با اسکن کردن بارکد زیر می توانید مشخصات ما را در تلفن خود ثبت نمائید

بارکد مشخصات گلفروشی آنلاین بونسای ایرانی