با سلام و تشکر بابت بازدید و خرید از فروشگاه گل و گیاه بونسای ایرانی

و همچنین بابت اطمینانتان به این فروشگاه و خرید از ما، امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم


قبل از خرید لازم است مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

۱- مبالغ ثبت شده در سایت مربوط به هزینه گل با گلدان و خاک مخصوص بونسای ، یا اقلام مورد سفارش می باشد. (هزینه ارسال کالا با مشتری خواهد بود)

۲- دفتر مرکزی توزیع سفارشات در تهران می باشد، لذا خریداران محترم تهرانی می توانند، بعد از ثبت سفارش محصول از طریق سایت و یا کانال تلگرامی و درج توضیح تحویل حضوری، با مراجعه به دفتر بونسای ایرانی سفارش مورد نظر خود را دریافت نمایند.

۳- هزینه ارسال به استان ها و شهرستان های دیگر برابر است با هزینه بسته بندی و تحویل کالا به پست و یا خودرو (اتوبوس یا ماشین شخصی) که مبلغ 15000 تومان لحاظ شده است، به همراه هزینه پست و یا خودروی تحویل دهنده کالا، که جدا از هزینه درج شده در سایت می باشند

(اصولا ارسال به شهرستان ها، برای حفظ سلامت گیاه و کمتر شدن هزینه های حمل آن توسط اتوبوس های آن شهر صورت می گیرد و شخص خریدار بعد از تحویل گرفتن کالا از اتوبوس هزینه آن را به راننده تقدیم می نماید.)

گلفروشی اینترنتی بونسای ایرانی ملزم به بسته بندی و تحویل گیاه سالم به سرویس حمل و نقل می باشد، که ممکن است در موقع حمل و تحویل در شهرستان ها مشکلات کوچکی برای گل و گیاهان رخ دهد. که سعی می شود با بسته بندی مناسب و ارسال گیاه در شب از آسیب به آن جلوگیری شود.

همچنین گیاهان خریداری شده از این فروشگاه به مدت 3 ماه توسط کارشناسان ما پشتیبانی می گردد و در صورت بروز مشکل یا بیماری برای گیاه، تا سلامت کامل از آن در پانسیون نگهداری می شود و گیاه سالم مجدد به خریدار تحویل می گردد.

همچنین مشاوره آنلاین برای خریداران محترم، در زمینه نگهداری، پرورش، تکثیر ، رفع مشکلات احتمالی گل و گیاه خریداری شده در نظر گرفته شده است

مشاوره و آموزش آنلاین در کانال و گروه تلگرامی بونسای ایرانی


برترین کانال آموزشی گل و گیاه و بونسای (بونسای ایرانی) :  https://telegram.me/iranibonsai_ch

بزرگترین گروه مشاوره ای و آموزشی گل و گیاه و بونسای (بونسای ایرانی) :  https://t.me/joinchat/BWw7Ozup19TEnzkUwKAiYw

 

تماس با مدیریت بونسای ایرانی  (علیرضا خورشیدی) : ۰۹۱۰۲۰۰۴۲۸۲ 

تلگرام : https://telegram.me/iranibonsai

با تشکر ...

بونسای ایرانی